euro 90 travel

Promocje Itaka

rezerwacja telefoniczna: +48 75 76 75 090

ITAKA: W STRONĘ SŁOŃCA! ZIMA 22/23 już w sprzedaży!

W STRONĘ SŁOŃCA! ZIMA 22/23!

Słoneczna, ciepła i gorąca, egzotyczna i pełna radości pokazywania świata naszym Klientom. Oferta ZIMA 22/23 – w sprzedaży kolejne kierunki samolotowe, wycieczki, dojazd własny i oferty pakietowane dynamicznie oraz propozycje dla narciarzy.

Stawiamy na stosunek jakości do ceny, kierunki, na których możemy zagwarantować Klientowi bezpieczeństwo i najwyższe standardy wypoczynku. Tej zimy jesteśmy obecni w 43 krajach na 6 kontynentach: to zarówno prestiżowe destynacje egzotyczne, jak i bliższe kierunki – hity sprzedażowe chętnie wybierane przez Polaków przez cały rok. Kontynuujemy formułę „tylko dla dorosłych”, czyli chillout i niekończąca się zabawa w ekskluzywnych klubach ItaKarma.

EGZOTYKA
Z Warszawy na plaże Malediwów i Zanzibaru oraz z Warszawy i Katowic do Dominikany nasi Klienci polecą Dreamlinerem PLL LOT – szybko, komfortowo i bez międzylądowań. Miłośnicy egzotycznych klimatów odwiedzą z nami także Nosy Be, należącą do Madagaskaru oraz Sal z archipelagu Wysp Zielonego Przylądka.

BLISKO I CIEPŁO
Wyjątkowe miejsce w naszej ofercie zajmują Wyspy Kanaryjskie: Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarote i Teneryfa. Unikalny produkt czeka na portugalskiej Maderze, w Egipcie proponujemy wypoczynek w Marsa Alam i Hurghadzie.

WYCIECZKI
Dla pasjonatów zwiedzania na start przygotowaliśmy 117 programów wycieczek objazdowych i city breaks. Na dalekie podróże zapraszamy m.in. do Tajlandii, Meksyku, Ekwadoru, Peru, na Seszele, Bali i Sri Lankę. Na aktywnych czekają rejsy po Malediwach i wyspach Madagaskaru w ramach oferty „No Limits”. Polecamy wycieczki z cyklu „Kameralne podróże” – zwiedzanie w małych grupach, „Tylko dla Ciebie” – prywatne podróże z pilotem i samochodem do dyspozycji, „Wakacje pod palmami” – zwiedzanie i wypoczynek w najodleglejszych zakątkach świata.

DOJAZD WŁASNY
Dla tych, którzy zimą planują bardzo bliskie podróże, na start proponujemy wypoczynek w Polsce i Czechach. Zarówno w Polsce, jak i u naszych południowych sąsiadów wybraliśmy najlepsze w swojej klasie hotele po konkurencyjnych cenach.

TO JUŻ OSTATNI ETAP NASZEJ PROMOCYJNEJ PRZEDSPRZEDAŻY OFERTY ZIMA 22/23! I OSTATNIA SZANSA NA REZERWACJĘ ZIMOWYCH BESTSELLERÓW Z PAKIETEM 22 GRATIS.

SUPER CENY, NAJLEPSZA EGZOTYKA, DYWERSYFIKACJA PRODUKTU I NAJLEPSZY STANDARD, JAKI POLSKI TOUROPERATOR OFERUJE POLSKIM KLIENTOM!

TYLKO DO 30 WRZEŚNIA 2022:
PAKIET 22 GRATIS:
Multi Zmiana 22        
Płatność 22
Gwarancja Najniższej Ceny GRATIS
Plus:

Gwarancja Niezmienności Ceny za dopłatą

15% zaliczki
dzieci 2+2 świadczenia hotelowe GRATIS 
w wybranych hotelach
50% zniżki dla dziecka w wybranych hotelach
zniżki do 36%

2% zniżki dla Stałych Klientów
8% zniżki na wycieczki lokalne SeePlaces

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.