euro 90 travel

Oferta

rezerwacja telefoniczna: +48 75 76 75 090

Hel apartamenty

Hel

Długość pobytu: 7 dni

Terminy i ceny:

Terminy do uzgodnienia

CENA lipiec, sierpień, weekend majowy, czerwcowy- 2400 zł za cały  apartament  – 7 dób

CENA poza sezonem: 80 zł / dobę od osoby (ilość osób w apartamencie do uzgodnienia)

Transport: Własny

Wyżywienie: Bez wyżywienia

Pokój: apartament 4-5 os. lub 7-8 os.

Organizator: Euro 90 Travel

Cena od: 2400zł/os

Opis

Niewiele jest w Europie tak pięknie położonych miejsc jak Hel. Najbardziej morskie miasto Polski – usytuowane na cyplu Półwyspu Helskiego i z trzech stron otoczone wodami Bałtyku – każdego roku przyciąga tysiące turystów swoimi walorami rekreacyjno-wypoczynkowymi. W Helu znajdują się dwie plaże – jedna od strony Zatoki Gdańskiej, nieopodal bulwaru. Druga, bardzo szeroka za lasem, nad pełnym morzem. Dla entuzjastów militariów proponujemy dłuższy spacer do zachowanych obiektów i fortyfikacji z czasów II wojny światowej.Można tu zobaczyć przesympatyczne foki w Fokarium oraz zwiedzić Muzeum Rybołówstwa i Port Marynarki Wojennej.

Zakwaterowanie:

1/ apartament przeznaczony dla max 7 – 8 osób – dwa pokoje 3 osobowe , jeden pokój 2 osobowy, TV, kuchnia z pełnym wyposażeniem na korytarzu , łazienka  . Oddalony około 200 m od zatoki oraz 800 m od morza.

2/ Apartament przeznaczony dla max 4-5 osób – pokój z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym, TV  , sypialnia , łazienka. Oddalony około 200 m od zatoki i 800 m od morza.

Uwaga:

– Opłata klimatyczna dodatkowo płatna na miejscu
– doba rozpoczyna się od godziny 12.00 a kończy się o godz. 10.00
– apartamenty należy pozostawić posprzątane lub uiścić opłatę w wysokości 100 zł  
– w przypadku przyjazdu większej ilości osób do apartamentu – będzie pobierana dodatkowa opłata za osobę w wysokości 20 zł za dzień.

Możliwość wykupienia wyżywienia 2 razy dziennie w cenie 50 zł / osobę  za dzień  , tylko obiad 30 zł / os ( posiłki w restauracji w centrum Helu ).

Atrybuty
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.